İçeriğe geç →

HABER: KÜRK MANTOLU MADONNA

Bir süre önce Türk Edebiyatı’nın en önemli yazarlarından olan Sabahattin Ali’nin Kürk Mantolu Madonna’sının filme uyarlanacağını duymuştuk. Film için başrol arayışları oldukça yoğundu. Maria Puder karakteri için en güçlü aday olarak Beren Saat’in ismi geçerken, sürpriz bir şekilde rol için Fransız oyuncu Marion Cotillard’la anlaşıldığı haberi geldi! Cotillard haberini ani ve sürpriz şekilde öğrendiğim için hala kafamda soru işaretleri var ama büyük ölçüde anlaşma sağlanmış.

Beren Saat’le neden anlaşılamadığı konusunda bir bilgim yok. Kendisi çok yetenekli bulduğum bir oyuncu ama Marion Cotillard’ın role daha çok yakışacağını düşünüyorum. Sonuçta Maria Puder yabancı bir karakter ve bu yüzden onu yabancı bir oyuncunun canlandırması daha gerçekçi olabilir. Daha önce birçok farklı rolde izlediğimiz Cotillard, La Mome filmiyle başta Oscar olmak üzere birçok ödül almıştı.

Raif Efendi için kesin bilgi ya da haber yok ama birkaç sitede Mert Fırat’ın adının geçtiğini okumuştum. Dediğim gibi kesin değil ama olsa nasıl olur düşünmek lazım. Şimdilik Kürk Mantolu Madonna ile ilgili duyduğumuz haberler bu kadar.

Kategori: Film Haberleri Haberler

Yorumlar

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir